arama

En Aktif ve Güvenilir Torrent Siteleri 2020

2020 yılının en popüler ve aktif torrent sitelerini sizler için derledik. Yazımıza göz atarak en aktif torrent sitelerine ulaşabilirsiniz.
torrent siteleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 720piksel
  • Beğen
    Loading...

Torrent siteleri ülkelerin internet sağlayıcıları tarafından her geçen gün daha da fazla sıkıştırılmaya devam ediyor. Skandallar, site kapanmaları, torrent dosyası çalışmaması gibi hatalar kullanıcıları canından bezdiriyor. Biz de siz canınızdan bezmeyin diye, en popüler ve aktif bir arşive sahip olan torrent sitelerini derledik.

The Pirate Bay

torrent siteleri

Torrent siteleri içerinde en popüler ve en iyi hizmeti veren The Pirate Bay 2020 yılında da aktif şekilde hizmet veriyor. Zaman zaman farklı skandallarla, kapatılmalarla karşı karşıya kalsa da kullanıcıları The Pirate Bay’ı asla bırakmadı. Her geçen gün gelişmiş ekosistemini üzerine daha fazla şey eklemyi becerebilen site torrent severlerin en popüler durağı.

RARBG

Diğer torrent sitelerinden farklı olarak video içeriğiyle öne çıkan RARBG, bu özelliğiyle diğer rakip sitelerden ayrılıyor. Video içerikli torrent cenneti olan site, güncel ve çalışabilir durumdaki torrentleri oldukça fazla. Film ve dizi benzeri içerikler arıyorsanız RARBG sitesi size uygun olabilir, bunun yanı sıra adult içeriklerde site de bir o kadar fazla yer kaplamakta.

Zooqle

Ülkemizdeki kullanıcılar bu torrent sitesine çok aşina olmasa da dünyada çok tanınan ve popüler bir geçmişe sahip olan site. Zooqle, 3.8 milyon küsür doğrulanmış torrent dosyalarıyla adeta şov yapıyor, tabi ki bu içerik havuzu en çok kullanıcıları tatmin etmektedir. Çalışmayan bir torrent dosyasına bu sitede rastlamanız biraz zor gözüküyor.

1337X

Torrent portalı siteleri arasında ilk on sırada yer alan 1337X, bu yerini hasbelkader kazanmış bir site değil. Aynı zamanda bir çok ülkedeki internet sağlayıcıları ve yöneticiler tarafından sürekli kullanıcılarıyla olan iletişimi baltalanmakta.

Torrentz2

Torrentz.eu’nun kapatılışı ardından saltanatı devr alan site, kullanıcılar arasında popüler. Yanı sıra bir çok kez site içerisinde hatalar yapılsa, torrent dosyaları kaldırılsa da, hiç iyi olmadığı kadar geleceğe emin adımlarla yürüyor.

EZTV.io

Mazisi acılarla dolu olan site, geçmişte bir şirket tarafından marka ismi elinden alınmıştı. Büyük badireler geçiren site 2020 yılında ise geniş ve güncel torrent arşiviyle kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor.

TorrentDownloads

Geçen senelerde büyük bir etki ve güç kaybeden site, 2020 yılında ise yenilenmiş arşiviyle kullanıcılarına torrentten bir fazlasını sunuyor. 2020 yılıyla birlikte eski popülerliğine site kavuştu.

Diğer yazılarımıza da göz atmak ister misin?