arama

Netflix Film Önerileri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 720piksel
  • Beğen
    Loading...

Sizler için zamanınızı daha keyifli hale getirmek için netflix film önerileri yazısıyla karşınızdayız. İyi seyirler!

The Platform

Koltuğunda İspanyol yönetmen Galder Gaztelu-Urrutia’ oturduğu film adeta son yılların en kayda değer İspanyol yapımlardan bir tanesi. Filmde, her katta iki farklı mahkumun olduğu hapishaneye benzer bir yapının içerisinde farklı katlardaki mahkumların davranışlarına ve psikolojilerine tanıklık ediyoruz. Günümüz sisteminin eleştirisinden tutun, insanlığın zor zamanlarda nasıl bir değişime uğradığına kadar bir çok yaklaşımı filmde görmekteyiz. Yanı sıra filmin her sahnesi bir metafor mu içeriyor, ben mi abartıyorum sorularınız eşliğinde bir anda filmin sonuna gelebilirsiniz. Çeyrek asır öncenin “Cube” adlı filmini beğendiyseniz, bu filme de hayran olacağınızdan eminiz.

The Irıshman

II. Dünya savaşında görev almış olan Frank Sheeran bir mafya tetitkçisidir. Savaştan sonra oluşan dönemde kendine bir yer arayan Sheeran bir çok kirli olaya karışıyor. İrlandalı lakabı ile mafya dünyasında ün salan Sheeran’ın yaşamı ve suç örgütleriyle ilişkisi filmin dikkat çeken odak noktasını oluşturuyor. Amerikan tarihinin en gizemli ve acımasız karanlık olaylarına yakından bir bakış atmak istiyorsanız. The Irishman sizi Netflix platformunda bekliyor.

Birdbox

Üzerine çok çizildi, çok konuşuldu, yanı sıra Netflix platformunun en popüler filmlerden birisi. Nehir kenarında terk edilmiş bir evde yaşayan Malorie ve iki çocuğu artık yolculuğa çıkmak zorundadır. Güvenli bir yere için yolculuğa çıkmak zorunda olan aile yolculuk sırasınca büyük tehlike içerisindedir. Gözlerinin bağlı şekilde olması da cabası. Popüler bir Netflix yapımı Birdbox izlemek için şans verilebilir.

The King

Hal adındaki bir prens Britanya koltuğunun varisidir fakat o kendi onurunu ve erdemini hükümranlıktan daha önemli olduğunu düşünür. Aynı zamanda ailesine de sırtını çevirmiştir fakat babasının ölümüyle artık tahta geçmek zorundadır. Babasının arkada bıraktığı kaostan kurtulması gereklidir. Sarayın düzenini sağlamalı, savaşlardan galip çıkmalıdır. Artık yönetmekten başka bir seçeneği kalmamıştır. Drama, kurgu tarih gibi türleri seviyorsanız bu film tam size göre.

 

Marriage Story

Bir çiftin uzun soluklu bir boşanma serüvenine yakından tanık olmak ister misiniz? Charlie ve Nicole artık bu evliliği sürdüremeyeceklerindne adım gibi emindirler, boşanma sürecinin ise kolay olacağı kanısındadırlar fakat işler öyle gitmez. Vekaletler, farklı şehirlerde yaşama azruları derken bir çok sorun baş gösterir. İşler içinden çıkılamaz bir hal alır. Filmin hikayesini beğendiyseniz, Marriage Story sizleri Netflix platformunda bekliyor.

netflix film önerileri

 

Sizinde netlflix film önerileriniz varsa yorum yapabilirsiniz.