arama

Sennheiser’dan Yeni Kulaklık – HD 560S

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Fırat Yılmaz
  • Beğen
    Loading...

Ses mühendisliği konusunda sektörün önce gelen markalarından biri olan Sennheiser, daha ekonomik bir ses tecrübesi hedefleyenler için HD 560S kulaklıklarını tanıttı. Kulaklık her ne kadar giriş seviyesi kulaklık olarak adlandırılsa da marka kalitesinden ötürü yüksek bir ses performansı sunduğu belirtiliyor. Tasarım konusunda oldukça sade bir görünümü olan kulaklık kompaktlığıyla da dikkat çekiyor.

Kendinizi müziğe kaptırmak ve iyi bir ses performansı almak istiyorsanız kaliteli bir kulak üstü olmazsa olmaz bir şey. Ancak uzun süreli kullanımlarda ses performansında düşüşler yaşanabiliyor. Bu tip performans kaybı yaşamamak için de açık kulaklıkların tercih edilmesi gerekiyor. İşte Sennheiser HD 560S tam da burada devreye giriyor. Kapalı kulaklıklara göre açık kulaklıklar daha ferah ve havadar bir kullanış vaad ediyor. Sebebi ise açık kulaklıkların havanın geçişine izin vermesi. Açık kulaklıklar, dışarıdan giren havanın kulakların etrafında rahatça dolaşmasına imkan sunuyor. Sesin dışarı çıkmasına müsade eden kulaklık böylece uzun süren deneyimlerde bile kaliteden bir kayıp yaşanmamasını sağlıyor.

Hem günlük kullanım hem de profesyonellere yönelik tasarlanan HD 560S’nin, dönüştürücülerinin yeni polimer karışımlı diyafram membranları kullandığı ve özel olarak hassasiyet için ayarlandığı aktarılıyor. Kulaklıkta optimum üçgen dinleme konumunu yansıtması adına hoparlörler açılı olarak yerleştirilmiş. Kulaklık bizlere 6 Hz ila 98 kHz arasında geniş bir frekans aralığına sahip. Kulaklık tasarımında kullanılan arkası açık dizayn sayesinde geniş bir ses alanına sahip olunuyor. 110 dB hassasiyete sahip kulaklık yüzde 0,05 toplam harmonik bozulma değerlerine sahip.

HD 560S kulaklıklar ile müzikleri ses kalitesi kaybı yaşamadan uygun fiyata deneyimlenin mümkün olacağı aktarılıyor. Dikkat çeken bu ürünün fiyat etiketi 200 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.